Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Witajcie
#1
Cześć

W związku z sygnałami od wielu z Was, że brakuje Wam forum m3m (mi również), głównie z racji jaką formę posiada, czyli dostępność tematów które już były, łatwość ich odszukania i najważniejsze że nie idą w eter.

Wychodzę z założenia, że m3m współtworzą wszyscy użytkownicy, dlatego postanowiłem je reaktywować.
Niestety starej bazy nie dało się pozyskać, więc jest postawione na nowo, a co za tym idzie konieczna jest REJESTRACJA.

Moto3miasto.com.pl służy do kontaktu, wymiany informacji i poglądów między Użytkownikami forum - osobami będącymi miłośnikami, posiadaczami i użytkownikami motocykli. 

Głównym założeniem i celem moto3miasto jest szeroko pojęta integracja środowiska motocyklowego w tym m.in. nawiązywanie nowych kontaktów, wymiana doświadczeń, wspólne spędzanie wolnego czasu oraz wzajemna pomoc w sprawach technicznych i nie tylko.

Na forum będziemy również publikować informacje z działalności TSM (Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego), które jak wiecie organizuje coroczną akcję Mikołaje na Motocyklach, gdzie do tego został stworzony odrębny dział.

Wiem, że wielu z Was ucieszy reaktywacja, a Ci których nie było na moto3miasto, znajdą tutaj zawsze pomocną dłoń i wiedzę pozostałych użytkowników.

Cześć działów na forum która kiedyś była wróciła, lecz część jest nowa, aby każdy znalazł coś dla siebie. 

Zostało ono postawione na nowym silniku, z myślą o tych którzy logować się będą z urządzeń mobilnych.
Teraz wystarczy zainstalować aplikacje TapaTalk i dodać forum w aplikacji.

Jeżeli będziecie mieli jakieś sugestie, co chcielibyście jeszcze, żeby się znalazło na m3m, chętnie poznam Wasze zdanie.

Pozdrawiam
Heniek

P.S. Forum jest cały czas modyfikowane, więc proszę o cierpliwość, jak czasem będzie chwilowo wyłączane, w związku z aktualizacją.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości